Dit is onderwijs

In de podcastserie Dit is Onderwijs vragen Ngar-Yee Lam en Charissa van Tintelen hun gasten hoe zij kijken naar het onderwijs van de toekomst. Welke uitdagingen spelen er? Welke thema’s verdienen aandacht? Eén ding is zeker: de maatschappij vraagt om ander onderwijs.

Want naast haar reguliere werk, sales trainingen over communicatie aan de telefoon, geeft Marianne ook de lessen Sales (HBO1) op de University of Applied Sciences (for Entrepreneurs). Bij Team Academy in Amsterdam. Een van de lessen is natuurlijk cold calling.
In het kader daarvan werd Marianne gevraagd mee te doen aan de podcast serie Dit is Onderwijs. Want wat doet de telefoon met de jeugd? Of beter gezegd, wat doet de jeugd met de telefoon.

Voel je vrij om dit blog te delen op sociale media.

MEER NIEUWS

Beter worden | Smeren met Brendel

Lieve Monique, Wat je hoort is iemand die makkelijk contact maakt. Iemand die oprecht nieuwsgierig is naar de ander. Die haarfijn aanvoelt hoe een gesprek

Dit is Madelon

Ze werkt als begeleider kind en jeugd in de gehandicaptenzorg. 

 Daar zijn kinderen met een ontwikkelingsachterstand en verstandelijke beperking. Ze werkt in een groep

Afspraak maken